Masteri Thao Dien

Gelegen binnen 6 minuten wandelen van Vesta Bookstore, heeft 8-slaapkamer Masteri Thao Dien Ho Chi Minh-stad appartement gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt. Dit appartement is gelegen binnen 8 km afstand van Hoa Hung treinstation en vlak om de hoek van Chung cu cao oc An Cu busstation.

Dit appartement heeft een balkon en een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Masteri Thao Dien appartement zelfvoorzienende opties zoals koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.

Het appartement is gevestigd op 15 minuten rijden van het Herenigingspaleis, terwijl het Museum voor Schone Kunsten op 20 rijminuten verderop is. Het Historisch Museum van Vietnam ligt binnen 4 km afstand van deze accommodatie. Masteri Thao Dien appartementen zijn gelegen op 5 km van Ho Chi Minhstad luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Masteri Thao Dien Ho Chi Minh-stad
Ambihome 2Br 2Wc In Masteri Thao Dien District 2
Mobiele prijsaanbieding

Ambihome 2Br 2Wc In Masteri Thao Dien District 2

7.7
Goed 20 beoordelingen
1 m van de accommodatie
USD 129 USD 116
per nacht
Masteri Thao Dien Serviced Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Masteri Thao Dien Serviced Apartment

46 m van de accommodatie
Masteri Thao Dien
Mobiele prijsaanbieding

Masteri Thao Dien

4.4
Behoorlijk 14 beoordelingen
52 m van de accommodatie
USD 45 USD 41
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    12 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Masteri Thao Dien appartement te vinden?
      Masteri Thao Dien appartement is in de Thao Dien wijk gesitueerd, op 6 km afstand van het Herenigingspaleis.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Masteri Thao Dien appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Masteri Thao Dien appartement zijn onder andere het Historisch Museum van Vietnam, het Herenigingspaleis, het Museum voor Schone Kunsten.
    • Hoeveel kost het om bij Masteri Thao Dien appartement te verblijven?
      De huurprijs van Masteri Thao Dien appartement is $44.
    • Is er een keuken in Masteri Thao Dien appartement?
      Bij Masteri Thao Dien appartement vinden gasten een keuken met koffie- en theefaciliteiten, keukengerei.
    • Is er een zwembad in het appartement?
      Ja, het appartement heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Ho Chi Minhstad Luchthaven
    12 km

    Treinstations

    Hoa Hung Train Station
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Masteri Thao Dien Ho Chi Minh-stad

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten